фільм Листи до М

Плеяда чудових польських акторів у найкращій польській романтичній комедії всіх часів. „Листи до M.” – це 5 різних історій, що відбуваються у Варшаві у Святвечір. Чари цього вечора вплинуть і назавжди змінять життя всіх героїв, бо ж не можна втекти від свят…

 

 

І від кохання... Це – фільм для тих, хто вірить у кохання, і для тих, хто вже кохає; для тих, хто тікає від свят, і для тих, хто очікує на них із нетерпінням. Чудові діалоги, багато сміху, цікава, хоч і легка фабула, прекрасна гра акторів – все це творить найкращу польську романтичну комедію та, водночас – найбільш касовий польський фільм 2011 р.

У Вас не має доступу для завантажень

Так і герої цього польського фільму. Миколай - діджей на радіо. Йому дзвонять в ефір, щоб поділитися своїм нещастям, і для кожного у Миколая знайдуться слова підтримки. Ось тільки собі допомогти він не може: вже довгий час справляє Різдво на студії в компанії помічника. Що ж його син Костек?

 

Мрія Костека - щоб тато нарешті знайшов хорошу дівчину, і на Різдво він не залишався один на один з магнітофоном, налаштованим на татову хвилю. Ось ми бачимо романтичну Доріс. Вона марить прокинутися після різдвяної ночі в піжамній сорочці свого коханого чоловіка, якого поки немає в наявності, на жаль. Знайомимося зі Шчепаном в досить екстремальній ситуації. Він буквально стоїть на краю прірви, а його сім'я розвалюється на очах.

Але один неймовірний випадок змусить Шчепана переоцінити дуже багато. А цю милу дівчинку звати Тося. Вона живе в дитячому будинку і мріє, щоб за нею приїхали батьки. Бетті сама ось-ось народить дитину, у якої, можливо, ніколи не буде батька.

А що ж польський Санта - святий Миколай? Йому теж непросто, він шукає одного непридатного злодюжку, який вкрав у нього щось важливе. Як би не було важко, все-таки скоро Різдво, а воно не буває без чудес. Так що, можливо, листи наших героїв дійдуть до святого Миколая, і всі їхні мрії здійсняться.


------
оцінило: 0 люд.