фільм Хроніка

Три школяра отримують супер здібності після виявлення впавшого метеорита. Скоро вони потраплять у вир подій, в якому відкриються їх темні сторони.

Втім, нам цікавий лише один з них, Ендрю, так як весь сюжет обертається навколо даного героя. Двоє інших щасливчиків - прості хлопці, що називається, без претензій. Їх роль в сюжеті зводиться до спроби соціалізувати Ендрю, інтегрувати їх у суспільство. Що закономірно обертається провалом, адже травімий школяр - це чудова жертва і козел відпущення, яка ненавидить усіх і вся, і суперсили мало допоможуть відчути себе «нормальним». Із грязі - в боги, напівтонів не передбачено.

У Вас не має доступу для завантажень

Ендрю - архетіпічних образ вигнанця і соціопата. Його доля вирішена наперед не з волі сюжету, але за законами психології. Типовий недовірливий шизоїд зі сформованим комплексом Бога, він впивається силою, але не може направити її у творче русло, не в змозі нею розумно розпорядитися. Балаканина про буддійських ченців не призводить ні до чого, - хаос в голові залишиться на місці, адже могутність звалилося відразу. На тебе - слабкого. Зломленого. Ти не станеш дарувати добро світу, який відкинув тебе, ти будеш давати здачі всім без розбору, всім і кожному, адже у світі для тебе доброти не знайшлося.

 

 

Друга третина фільму найбільш цікава в силу самоініціаціі Ендрю в (альфа) омега-хижака. Саме в ній глядач втрачає останню надію на те, що доля хлопця складеться вдало, і стежить за падінням героя в прірву. Ендрю - бомба уповільненої дії, феєрично детонує до фіналу. Його его зруйновано, він не може нічого створити.
------
оцінило: 0 люд.