фільм Ніделяндія

Пітер - сирота. Разом зі своїми друзями він заробляє на життя тим, що обкрадає перехожих на вулиці. Джиммі Хук збирає таких нишпорок і дає їм вказівку: поцупити чарівний скарб, за допомогою якого можна опинитися в іншому світі - Neverland.

Це таке Королівство. Сюди потрапляють люди, вирвані з різних часів. У Neverlandі живуть пірати XVIII століття, плем'я індіанців ... Піратами править Елізабет Бонні, а от індіанці намагаються захистити від неї дерево духів. Між ними вже давно точиться дивна боротьба. В це Королівство потрапляють і головні герої - Хук, Пітер і його друзі.

У Вас не має доступу для завантажень

 Детская самонадеянность и роковая неосторожность в одно мгновение проламывают пространство, останавливая время в краю волшебной силы, где застряли разные люди, очутившись поневоле в неразрывной клетке веков. Старинные кварталы превращаются в сказочный лес, мощёные улицы сменяет истрескавшийся лёд заброшенной пустоты, где высокое разрешение экрана выдаёт искусственный холод белой «земли», позволяя не переживать за здоровье Чарли Роу (для русского слуха очень сказочная фамилия), в чьём обнаженном теле застыла помертвевшая боль.

 

 
------
оцінило: 1 люд.