фільм Три метри над рівнем неба

Фільм 2010 року про історіяю двох молодих людей, які належать до різних світів. Бабі - багата дівчина, яка відображає доброту і невинність. Аче - бунтівний хлопчина, імпульсивний, несвідомий, схильний до ризику і небезпеки.

Це малоймовірно, практично неможливо, але їхня зустріч неминуча, і в цій шаленій подорожі між ними виникає перша велика любов.

«Три метри над рівнем неба» - екранізація роману італійського письменника і режисера Федеріко Моччіа. У 2004 році світ побачила італійська екранізація, а через шість років, у 2010 році була знята іспанська версія. У книзі та італійському фільмі дія відбувається в Римі, головного героя звуть Стефано Манчіні, його прізвисько Степ.

У Вас не має доступу для завантажень

В іспанському фільмі дія відбувається в Барселоні, ім'я головного героя - Хьюго (Уго) Олівера, а прізвисько - Аче. Італійський фільм «Три метри над рівнем неба» не йшов у прокаті в Іспанії, в свою чергу, іспанська картина не демонструвалася в Італії. Маріо Касас (Аче) і Марія Вальверде (баби) перенесли свій екранний роман в життя. Вони також знялися разом у англо-іспанському фільмі «Мул» Майкла Редфорда і в продовженні «Трьох метрів над рівнем неба» - «Я хочу тебе».

 

 

Зйомки фільму проходили в Барселоні з 10 травня по 7 липня 2010 року. Це третій спільний проект режисера Фернандо Гонсалеса Моліни і актора Маріо Касаса. До цього були серіал «Пако і його люди» 2005 року і «Витік мізків» 2009 року. 
------
оцінило: 1 люд.