фільм Тремтіння Землі 2

Рік випуску: 1996р

Вони повернулися! Гігантські підземні тварюки, які тероризували містечко в пустелі в першому фільмі "Тремтіння землі", тепер риють землю в районі нафтових розробок Мексики, пожираючи всіх і все навколо - і лише одна людина може зупинити їх! Знята в стилі своєї попередниці, ця науково-фантастична комедія знову об'єднує Фреда Уорда в ролі Ерла Бессета, що потрапив в смугу невдач, і Майкла Гросса в ролі шибайголови Берта Гаммера, двох відчайдушних хлоп'ят, що беруться за знищення монстрів.

До них приєднується Крістофер Гартін, молодий хлопець, що шукає гострі відчуття, готівку і зміни, а також Хелен Шейвер, сексуальна і безстрашна вчена, яка побачила в житті все..., окрім цього. Разом вони розробляють геніальний план по висліджуванню і знищенню чудовисьок. План цей наповнений активними бойовими діями і сміховинно смішними ситуаціями. Але сміх обривається, коли у хижаків виявляється розум.

У Вас не має доступу для завантажень

Через кілька років після подій першої картини, життя героїв кардинально помінялася. Вел одружився, Ерл оселився на ранчо, проводячи свої дні в компанії алкоголю і самотності. Карлос Ортега, бізнесмен, просить його влаштувати полювання на грабоідов, які знову з'явилися, але вже в Мексиці. Після довгих умовлянь, зломити Ерла змогли $ 50 000 за кожного вбитого монстра. Також Мексика погодилася надати і всю бойову допомогу. Напарником Ерла стає його фанат Греді, славний і тямущий хлопчина. Також склав їм компанію Берт Гаммер, визнаний знавець зброї, який обзавівся сучасним стрілецьким озброєнням і величезними запасами вибухівки. Але рано вони тішилися, вбиваючи черв'яків одного за іншим, адже еволюція не стоїть на місці. Грабоіди постають у новому образі. Тепер вони можуть пересуватися по землі в пошуку своєї здобичі і розмножуватися після прийому їжі. Чи зможуть герої залишитися в живих і знищити монстрів? ..

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.