фільм Міняючи реальність

Конгрисмен Девід ніколи не задумувався, чим він завдячує своєму життєвому успіху, все, що з ним відбувалося він сприймав як належне. Такою самою природною і щасливою стала для нього зустріч з Елізою. І все ніби в його житті йде за планом, але насправді цей план належить не йому. Бо в шаленому русі сучасного світу ми всі лише маріонетки в руках тих, хто змінює нашу реальність.

Здавалося б, сюжет нехитрий: люди, їх сценарії життя і кілька хлопців понад, які тримають все під своїм чуйним контролем. Але не все так просто! Людина в міру своєї людяності створення емоційне і бунтівне, часто незгідне з приписаної роллю в картині під дуже тривіальним назвою «Життя».

  UkrDub.net_The_Adjustment_Bureau_384p_BDRip_5.1.avi.torrent
[17.57 Kb] (Завантажили: 27)

Задумка, створена письменником Діком, була втілена в кіно дуже не погано, але не так добре, як могла б. Головним чином, картині не дістає динаміки, та й філософську лінію можна було б розвинути глибше. З іншого боку, за останній рік було знято стільки фільмів, над якими треба було подумати, що просто провести вечір за переглядом фільму з невигадливим і поступливим розвиваючим сюжетом теж приємно. Тим більше, що картинка залишає приємні враження, деякі епізоди -  просто чудові, інші навіть непередбачувані. Так що брак динаміки та філософії може розладнати, тільки якщо ви очікуєте щось середнє між «Початком» і «Борном», що обіцяють в рекламі фільму.

 

 
------
оцінило: 0 люд.