Фільм Місто злодіїв

Фільм "Місто" 2010 року - ласкаво просимо до кримінальної столиці Америки.

Чарльзтаун - це не місто, але тим не менше це столиця. Столиця кримінального світу, з якої походять найбільші грабіжники банків і викрадачі інкасаторських машин. Це район Бостона, де грабіжницька справа передається від батька до сина як ремесло.

І саме в цьому місці виросли четверо юнаків, які теж займаються популярною в районі справою.

 

«Місто злодіїв» - це історія життя людини, що бажає змінити своє життя на краще, і міста, зростити не одне покоління злодіїв. Фільм показує життєву атмосферу кримінального Чарльстауна. Яке це вирости тут? Чи легко змінити своє життя?

Завантажити з торрента:

У Вас не має доступу для завантажень

Чи достатньо буде одного лише бажання? Даг (Бен Аффлек), син грабіжника, виріс в обстановці, що сприяє розвитку його професійних злодійських навичок. Всі його сім'я - це його банда; кращі друзі, які за сумісництвом припадають йому і братами, напарниками по «роботі».

Кожен з четвірки чудово доповнює один одного, складаючи єдине ціле, крім Джема (Джеремі Реннер), який привносить в банду частку безбашеності і жорстокості.   Даг, на відміну від Джема, більш спокійний і врівноважений, він воліє працювати професійно, без всякої зайвої «мокрухи». Даг готовий був змінити своє життя, йому всього лише потрібен був каталізатор.

Перед Вами сімбіоз жанрів, то й рекомендації будуть різнопланові, тут непогана любовна лінія, режисер в цей раз зумів зняти кіно для великого кола глядачів, причому воно повинне сподобатіся багатьом людям.

 

 
------
оцінило: 0 люд.