007 Координати «Скайфол»

Лояльність Бонда своїй начальниці М під загрозою з боку її минулого, яке раптово дасть про себе знати. MI6 піддається нападу, і агент 007 повинен ліквідувати загрозу, незважаючи на ціну, яку доведеться заплатити.

Хоч головний принцип його роботи – цілковита таємність, не помітити його важко. До його послуг новітні шпигунські винаходи, біля його ніг усі жінки світу, за його спиною уся британська розвідка. Кожне його нове завдання стає дедалі небезпечніше, але це тільки спонукає його ретельніше розробляти план місії. Увага, леді і джентльмени, до справи береться агент 007!

У Вас не має доступу для завантажень

«Координати Скайфолл» - це дуже особисте переживання. Нехай в «Кванті милосердя» і проскакувала тема вендети, але ніколи ще особисті мотиви не були в такому пріоритеті в епопеї про Бонда. Тут немає «За Батьківщину! За Сталі .. За Її Величність! ». Бонд захищає близьку йому людину. М до останньої хвилини намагається відстояти честь своєї контори і поставити професійні інтереси понад усе, але в підсумку і їй доведеться бігти від небезпеки.

 

А Сільва, блискуче зіграний Хав'єром Бардемом, - це не черговий негідник з манією величі, який мріє поставити весь світ в непристойну позу. Все, чого він жадає - це помститися одній-єдиній жінці, з причин відомим тільки йому. І цей трикутник взаємовідносин «Врятувати - Вижити - Знищити» червоною лінією пронизує всю розповідь.

 

 
------
оцінило: 0 люд.