фільм Сіністер, Зловісний

У фільмі Сіністер 2012 року розповідається про письменика, який поселяється в невеликому містечку, в будинку, де майже рік тому сталась страшна трагедія - була вбита вся сім'я. Письменник випадково знаходить відеозаписи, які є ключем до таємниці злочину. Але ніщо не дається задарма: в будинку починають відбуватися жахливі речі і тепер під загрозою життя його близьких. Вони зіткнулися з чимось, від чого немає порятунку ...

«Сіністер» - це дійсно знаковий фільм жахів, в якому насамперед упор робиться на те, щоб налякати глядача, але зовсім не зацікавити. Справа в тому, що поєднати ці речі останнім часом дуже складно. А тому при всій жуткості «Сіністера», я не гарантую, що ви не забудете його на наступний день після перегляду.

Завантажити фільм з торренту:

У Вас не має доступу для завантажень

Так, такий ось вийшов ужастик, який чомусь не хочеться дивитися вдруге. У цьому картина Скотта Дерріксона дуже схожа з вже мною згадуваним «астрал». А з фільмами в жанрі «саспенс», справи частенько так йдуть. Це не «слешер», які можна десятки разів переглядати, і при цьому не втрачати гостроти інтересу.

Окремих слів заслуговує музика у фільмі, як невід'ємний атрибут будь-якого жахливого фільму. Настільки вона завантажує глядача, що розумієш, без неї ніяк не обійтися. Саме якісна музика звеличує фільм "Сіністер".

Переклад і озвучення виконано: UAVoice 
Переклад: BOOGud. 
Озвучка: Maryena, Дмитро Роєцький, Сергій Шеремет, Макс Ткачук, Леонід Статівка, Остап Карвацький, Дмитро Урсуляк. 
Монтаж та робота зі звуком: Дмитро Урсуляк(BOOGud). 
Обкладинки: Данило Земляний ( juicifer)

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.