Суддя Дредд

Бюджет фільму: $50 000 000

У жорстокому, футуристичному місті за порядок відповідає Міністерство Юстиції, працівники якого, Судді, мають повноваження судді, присяжних та ката. Знаменитий Суддя Дредд разом із стажером потрапляє в лігво банди наркоторговців, які розповсюджують новий наркотик, що змінює реальність.

У фільмі 2012 року - "Суддя Дредд" майбутнє не настільки барвисте і чудове, яким його представляють сучасні люди. Через кілька століть людство опиниться на межі самознищення, захлинаючись у кривавих злочинах, смертельних гріхах і безладних вбивствах. Стару систему правосуддя буде неможливо використовувати - анархія, загальні заворушення змушують стару владу, що втратила всякий авторитет і легітимність, піти на відчайдушні крайні заходи і ввести інститут Суддів - універсальних поліцейських, а за сумісництвом - і прокурорів, які спростили б весь процес затримання, слідства і судових тяжб, поєднуючи в одній особі всі посади охоронців і захисників правопорядку.

Завантажити з торрента:

У Вас не має доступу для завантажень

Негідники, покидьки, вкінець знахабнілі і розперезалися злочинці і бандитські угрупування все одно не бажають здавати свої позиції, побоюючись лише одного - зустрічі з легендарним Суддею Дредд, що пересаджав або розстріляв не одну сотню гвалтівників, терористів і жадібних до людських страждань маніяків. В той час, як заворушення і безчинства вирують на вулицях міста, Дредд поспішає повернути порядок, закон владу, якій, здається, вже ніколи не знайти свою колишню повноту, міць і силу ...

 

Візуальна складова по-справжньому прекрасна! - ось він чистий екшн! Вибухи, перестрілки, погоні - знято так здорово, що просто немає слів - це треба бачити! Спецефекти на належному рівні, операторська робота вище всяких похвал, сцени опрацьовані, декорації, костюми і грим - на висоті. Враховуючи, не найбільший бюджет, вийшло просто прекрасно.

 

 Скріншоти з фільму Суддя Дред:

 

 
------
оцінило: 0 люд.