фільм Місяць 2112

У Сема Белла добігає кінця трирічний котракт, згідно якого він самотньо жив на місячній базі, видобуваючи гелій-3 - єдиний порятунок людства від енергетичної кризи. За цей час у нього було вдосталь можливостей як обміркувати своє минуле та зроблені помилки, так і спланувати майбутнє життя - достроковий вихід на пенсію та відпочинок з дружиною і донечкою. Але за кілька тижнів до відльоту розмірене життя Сема порушується незрозумілими видіннями, а що ближчає кінець його добровільного ув'язнення, тим зрозумілішим стає той дивний факт, що у Місяця є своя думка щодо подальшої долі Белла.

Неймовірна історія, створена в 2009 році, яка пробирає до мурашок своєю загадковістю, а з іншого боку простотою; своїм стилем і безумовно прекрасною грою одного актора. Багато цінителів кінематографа повинні розуміти, що дуже важко знімати фільм, в якому дія відбувається майже на одному місці, а вс. глядацьку увагу повинен утримати один актор. Що стосується гри одного актора, я розцінюю це як вищий професіоналізм.

Завантажити з торренту:

У Вас не має доступу для завантажень

В даному випадку Сема Рокуелла. Як же я пошкодував, що перший фільм з його участю був не «Місяць 2112». Безумовно сценарій фільму прекрасний! Він досить простий. Ми звичайно любимо кіно, про яке треба поміркувати, щось порозгадувати по ходу фільму. Я не кажу, що ця картина настільки дурна і передбачувана - немає. Вона прекраснf і на мій погляд її може зрозуміти кожен, а головне - подивитися.

Текст читали: Роман Безверхий, Ален Бобров, Лілія Добривода, Максим Лобенко, Павло Кільдау

Робота зі звуком: Роман Безверхий

Постер: PhilosophUA

 

------
оцінило: 0 люд.