Викрадена 2

Фільм 2012 року - це продовження першої частини. Події продовження відбуваються в Стамбулі де викрадають колишнього агента CIA, Брайена Міллса, та його дружину через те, що рік тому в Парижі Міллс вбив сина викрадача, рятуючи свою доньку.

Через п'ять років після виходу першої «Заручниці» (яка, до речі, зірвала непогану касу і навіть увійшла до ТОП-250 на КП) творці випускають другу частину. В принципі, багато хто, напевно, чекали продовження, у тому числі і я. Але один з найважливіших законів кінематографа «сіквел в 99% гірше оригіналу» спрацював і цього разу. Друга частина практично нічим не відрізняється від першої, і це сумно.

У Вас не має доступу для завантажень

Так, паризькі вулички змінилися стамбульськими нетрями, та, дружина і дочка Брайана отримали більше екранного часу (а Кім і зовсім довелося взяти участь у протистоянні з албанцями), але все інше перекочувало з першої картини. Брайан Мілз все так само крутий і непрошібаем, піти одному проти банди нещадних головорізів - нічого складного. Проти гри Нісана нічого поганого не маю, він дуже переконливо виглядає в ролі колишнього спецагента з небезпечними здібностями, але, на жаль, цього мало щоб гідно зняти сиквел.


Навіть сценарій залишився практично тим же - на сім'ю Милза наїхали, а він починає мстити, методично знищуючи всіх, хто встане у нього на шляху. Незрозуміла впертість Мурада - весь ясно, що сина вбили «за діло», не просто так, навіщо влаштовувати такий заміс у Стамбулі? Але у мусульман свої поняття про честь, і Мурад затіває вендету. Такими темпами можна франшизу нову відкривати, родичів то у Мурада багато, є кому мстити. Залишилося лише вибрати місто поколорітнее, запустити туди Брайана з сімома і нацькувати на них албанців.
------
оцінило: 0 люд.