Переваги скромників

Фільм 2012 року розповідає про про Чарлі, сором'язливого та відлюдькуватого учня старшої школи в Піттсбурзі.

Життя підлітка сповнене переживань щодо кохання, планів на майбутнє та спроб знайти своє місце в суспільстві. Після зустрічі з новими друзями поступово змінюється його світогляд, а заразом і його життя.

 

Велике достоїнство цього фільму в тому, що він не скотився до банальної історії кохання, а залишився в рамках спочатку заданої атмосфери - свіжого ковтка і оригінального погляду саме на процес дорослішання і знаходження людиною свого «я» через різного роду психологічні колізії. У центрі фільму «Переваги скромників» ціла банда фріків - клептоманка, буддисткою-панк, гей, закомплексована милашка і хлопчина, що вбиває себе самокопанням і почуттям провини. Однак, виконує соло в цій картині, звичайно тріо Чарлі (Логан Лерман), Патрік (Езра Міллер) і Сем (Емма Уотсон). Потрібно віддати належне акторам - у них вийшли дуже свіжі, не клішовані персонажі, за якими дійсно цікаво спостерігати.

У Вас не має доступу для завантажень

Спочатку фільм "Переваги скромників" отримав рейтинг R від MPAA за вживання алкоголю і наркотиків підлітками, і сцени сексуального характеру, але пізніше був змінений на PG-13 після апеляції на матеріал дорослої тематики, вживання наркотиків і алкоголю, матеріали сексуального характеру, сцени бійок - і все це за участю підлітків.

 

Скріни з філму:

 

 
------
оцінило: 0 люд.