Останній з могікан

Класний фільм 1992 року про зникнення індіанців.

Рекомендую всім!

:smailuk7:

1757 рік. Англо-французька війна за американські колонії в самому розпалі. Дочки полковника Монро намагаються пробратися в обложений французами англійський форт. Їм на допомогу приходить молодий білий мисливець Соколине Око.

У Вас не має доступу для завантажень

Між Соколиним Оком, що виріс серед індіанців племені могікан, і старшою дочкою, витонченою Корою, спалахує взаємне почуття. Але Кора і її сестра попадають у полон до союзників французів - Гуронів, і від болісної смерті їх можуть врятувати тільки Соколине Око і його вірні друзі. Фільм знято на основі однойменної художньої книги Джеймса Фенімора Купера та екранізації з 1936 року.

Довгий карабін і Чингачгук в книзі далеко не молоді хлопці. Це була заключна книга Купера на тематику Чингачгук, і вік цих героїв був як мінімум років 40. У фільмі ми бачимо молодого Льюїса, ніяк не присікаються з образом Слідопита. Безліч цікавих і захоплюючих сцен просто вирізали, а на їх місце додали штамповані і зовсім не потрібні. Гинуть герої, які загинути не повинні були .. Загалом, перераховувати можна до нескінченності. з книги взяли тільки ідею для сюжету, а ідею самої книги занапастили.

 

 

 

 Чи сподобався Вам фільм?

------
оцінило: 0 люд.