Лінкольн

Фільм знято в 2012 році на основі біографії американського історика Доріс Кернс Ґудвін — «Команда суперників: політичний геній Авраама Лінкольна» і охоплює останні чотири місяці життя Лінкольна, приділяючи особливу увагу зусиллям президента в січні 1865 року, щоб прийняти Тринадцяту поправку до Конституції Сполучених Штатів Палатою представників Сполучених Штатів.

1865 рік. Шістнадцятий президент США Авраам Лінкольн знаходиться на піку популярності. Але перед ним стоять серйозні завдання: прийняти поправку про заборону рабства і завершити Громадянську війну.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

Навіть найближчі радники глави держави не вірять, що їх можна вирішити одночасно. Сімейне життя Лінкольна також не обходиться без конфліктів: його старший син мріє служити в армії, чому противиться неврівноважена перша леді. Розум, політична майстерність і віра в правоту своїх ідей допомагають президенту об'єднати республіканців і залучити на свій бік частину демократів, що дозволяє прийняти поправку. Бунтівники-конфедерати виявляються розбиті і капітулюють. Самому ж Лінкольну не довелося довго спочивати на лаврах: незабаром він став жертвою політичного вбивства.

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.