Шукаю друга на кінець світу

На Землю впаде гігантський метеорит і знищить все живе. Кожен вирішує провести останні дні по-своєму і в кожного своя реакція на цю вельми сумну і страшну новину. Хтось може вирішити, що ось тепер-то перший раз в житті він може відірватися на всі сто, хтось навпаки стане замолювати гріхи перед неминучою загибеллю - одним словом кожен сам вибирає для себе дорогу, по якій піде назустріч невідомому.

Людство доживає останні дні, готуючись до неминучої загибелі через те, що наближається астероїд. Перебуваючи перед обличчям неминучої смерті в очікуванні кінця світу, кожен хоче встигнути зробити або сказати те, що давно хотів, але ніяк не наважувався. Тому після того, як головного героя кидає дружина, він одержує листа від дівчини, яка була його першим коханням.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

Вона пише, що хоче зустріти кінець світу саме з ним. Не довго думаючи, наш герой відправляється до неї, прихопивши за компанію свою сусідку. Але за час подорожі герой несподівано усвідомлює, що симпатична сусідка є для нього кимось більшим, ніж просто другом...

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.