Офіціантка

Фільм 2007 року.

Черрі працює в забігайлівці одного з провінційних містечок на півдні США. Коли вона дізнається, що вагітна, то вирішує кардинально змінити своє життя. Відносини з інфантильним чоловіком Ерлом вона продовжувати більше не збирається. Черрі вважає, що всім її надіям на краще життя не судилося збутися, але тут в містечку з'являється красень-доктор.

«Офіціантка» - остання робота Едрієнн Шеллі ... 

Це дуже зворушлива мелодрама про життя звичайної дівчини, яка працює офіціанткою, яка одного разу помилково вийшла заміж за людину, в якому згодом дуже сильно розчарувалася. 

У Дженни, головної героїні, є один талант - вона випікає найсмачніші в світі пироги, які нікого не залишають байдужим. Але це її єдина віддушина в безпросвітного життя ... 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

Едрієнн Шеллі розповіла нам історію про молоду дівчину, мрії якої призупиняються реальністю, ці мрії в якійсь мірі недосяжні, але вона прагне і, в кінцевому підсумку, проявляючи характер, досягає своєї мети, причому не тільки в мистецтві випічки найсмачніших пирогів, але і в становленні цілісної особистості, здатної домогтися багато чого. 

Безперечно, це історія становлення особистості! Нас розчулює те, як головна героїня долає саму себе, протягом усієї дії картини вона дорослішає не по роках, починає бачити світ в іншому світлі, переосмислює свої прагнення в життя, а головне знаходить у собі сили все змінити. 

Тут ми бачимо головну героїню дівчиною, жінкою, мамою. І це прекрасно. Воістину чудовий фільм. А Кері Расселл в ньому неймовірна!......

 
------
оцінило: 0 люд.