Поцілуночок

Фільм 2009 року.

Віктор, новачок в класі, без пам'яті закохується в красуню Аню - найпопулярнішу дівчину в школі. Вона - дочка заможних батьків і зберегла при цьому чарівну невинність в характері. Як і очікувалося, Аня ходить на побачення з багачем і красенем Пітером, але тут і там натикається на незграбного і чудного Віктора. Після пари десятків безглуздих ситуацій, недоречних і зворушливих дурниць, між Віктором і Анею нарешті пробігає перша іскра...

Поцілуночок - відмінний приклад того, що хороші комедії ще не перевелися в сучасному світі. Може вся справа в тому, що сценарій не висмоктували з пальця, а взяли за основу книгу. 

Для мене поцілуночки - це 

Багато сміху, легкого, безтурботного, не над людьми, а над ситуаціями. (Жодного разу за весь фільм не прийшла в голову думка: це напевно хотіли зробити смішно, а не вийшло. Взагалі не було думок про те, як має бути, просто сміялася до сліз) 

Жахливо милі, харизматичні, непошлі персонажі (всього один «злодій» на весь фільм, та й той у лапках, тому що не викликає ні злості, ні роздратування, просто хочеться його красиво покарати і сподіватися, що він і справді не безнадійний) 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

Гарний сюжет (власне спасибі автору книги і сценаристам). Тут майже повністю відсутні штампи (за це одразу можна ставити 10 балів): хоч і молодіжна комедія, але немає ніяких парі, про які потім з криками й свистом дізнається головна героїня, ніхто не страждає через надуманою хвороби або втрати родичів (може це звучить жорстко, але останнім часом всі фільми за сюжетом наближаються до мексиканським серіалам) і головне! - Ніхто в кінці фільму не вимовляв пафосних промов перед великою аудиторією, не робив висновків про сенс життя або про те, як важливі дружба, любов, сім'я та інше, і ніхто нікому не плескав! (Тут я остаточно полюбила цей фільм). 

В цілому, враження після перегляду тільки позитивні, настрій - чудовий.
------
оцінило: 0 люд.