Іменинниця

Фільми 2001 року.

Джон (Бен Чаплін), самотній англієць, який працює в банку, знайомиться в інтернеті з російською дівчиною Надєю (Ніколь Кідман) і запрошує її до себе. Незважаючи на свою недовірливість, він швидко сходиться з сексуальною героїнею, хоч вона й не знає жодного слова англійською, а Джон — не розуміє російської. Джон не вірить, що йому так поталанило. Незабаром настає день народження Наді, на який вона запрошує двох хлопців, представивши їх Джону як свого брата Юрія і його друга Олексія. З цього моменту звичайний клерк опинився втягнутим у кримінальну аферу...

Історія про те, як самотній банківський службовець з Англії Джон, втомившись від холостяцького способу життя, виписує собі наречену з Росії - за допомогою інтернет-служби знайомств `З Росії з любов'ю`, і, незважаючи на багато `але`, схоже, в неї закохується.

У Вас не має доступу для завантажень

Вже складається відчуття, що фільм `Іменинниця` - та сама fairy-tale зі щасливим кінцем, як раптом в день народження російської нареченої Наді в будинку з'являються її друзі .. Природно, гості разом із самою Надею виявляються російськими аферистами - нахабними, безпринципними і жорстокими (навіть по відношенню один до одного). 

 

 

Кінець фільму прогнозований, але все ж дивовижний. Чому дивовижний? Тому що, виявляється, навіть середньостатистичний лох готовий на шалені вчинки заради російської жінки. 

І ще, мені здалося, що Ніколь Кідман схожа на нашу Лянка Гриу.
------
оцінило: 0 люд.