Еон Флакс

Фільм 2005 року.

Дiя вiдбувається у далекому майбутньому. Майже все населення Землi загинуло вiд хвороб, i на планетi залишилось лише одне iзольоване з усiх бокiв, iдеальне на перший погляд мiсто-держава Брегна. Однак у ньому є пiдпiлля, яке бореться з тоталiтарним режимом. Коли агента Еон Флакс посилають вбити голову уряду, вона розкриває таємницi, якi примушують її сумнiватись у правильностi того, що вона робить. Стрiчку знято за мотивами однойменного мультсерiалу 90-х.

25-й век. Людство майже знищено смертоносним вірусом. Ті, що вижили зосередилися в одному місті, побудованому вченими, які керують містом. Як у будь-якої системи є протидіюча сила - заколотники. 

Еон Флакс - найманий вбивця, що бореться проти системи. При виконанні завдання вона розуміє, що ведеться подвійна гра центром опору. Їй належить зробити вибір на яку з сторін стати або вибрати свою, третю сторону і відстоювати свої переконання. 

У Вас не має доступу для завантажень

Цікава інтерпретація майбутнього: подвійне простір в кімнаті, спілкування з собою з покоління в покоління, інформаційні капсули. Ідея цікава, але недопрацьована, виконання недотягує. При такому бюджеті фільму, могли б використовувати кращі декорації. Ні відточеності сцен. Розмах є, пафосність є, але шорсткості заважають сприйняттю фільму. 

 

Шарліз Террон в цікавій ролі - супержінки. Натуральна блондинка перефарбувалася в чорний колір, одяглася в обтягуючий одяг і показала кілька красивих трюків. Героїня Шарліз рішуча, сильна і небезпечна, на першому місці у неї стоять переконання і мета. Загальне враження - непоганий фільм.
------
оцінило: 0 люд.