Соліст

Фільм 2009 року.

Журналіст Стів Лопес зустрічає Натаніеля Айерса, колишнього віртуозного музиканта, вимушеного грати на віолончелі на вулицях Лос-Анджелеса. Лопес намагається допомогти безпритульному повернутися до нормального життя, і між ними виникає унікальна дружба, яка змінює долю обох.

Сюжет заснований на реальній історії життя музиканта Натаніеля Айерс. Кар'єра молодого віртуоза-віолончеліста Айерс переривається, коли він захворює на шизофренію. Багато років потому про безпритульного музиканта дізнається журналіст Лос-Анджелес Таймс, результатом їхнього спілкування стає серія статей.

У фільмі Стів Лопес показаний розведеним, хоча насправді репортер все своє життя до теперішнього часу перебував у щасливому і благополучному шлюбі. За словами самого журналіста, це здалося йому досить дивним, але він порахував набагато більш важливим те, наскільки акуратно була відображені його статті і професійна діяльність. 

У Вас не має доступу для завантажень

Більшість показаних у фільмі бездомних людей насправді не мали жодного постійного даху над головою. 

Частина сцен було знято в одному з районів Лос-Анджелеса Скід Роу, відомому як найбільше в країні притулок бездомних людей. 

У сцені, коли Натаніель Айерс і Стів Лопес відвідують репетицію концерту, всі сидіння покриті брезентом. Такий підхід є звичайною практикою багатьох концертних аудиторій під час репетицій, оскільки вважається, що в цьому випадку звучання буде більш акуратним. 

Сам Натаніель Айерс з'являється в камео в якості одного з глядачів, який сидить у передньому ряду, на концерті в самому кінці фільму. 

Творці картини запросили Натаніеля Айерс відвідати зйомки в концертному залі Walt Disney Central Hall в Лос-Анджелесі, але музикант в цей день краще залишитися на вулиці і грати там. 

 

 

Спочатку прем'єра фільму була запланована на листопад 2008 року, але стурбована занадто щільним графіком релізів студія Paramount Pictures перенесла вихід на екрани на квітень 2009 року. 

Це вже не перший раз, коли Роберт Дауні молодший грає у фільмі реального газетного репортера. До цього йому довелося зіграти репортера газети «Сан-Франциско Кроникл» Пола Евері в картині «Зодіак» (2007).
------
оцінило: 0 люд.