Випускний

Фільм 2011 року.

Фільм розповість про життя старшокласників, про їх радощі і прикрощі, про дружбу і перше кохання. 
Сюжет кінострічки про учнів та учениць однієї з американських шкіл, які готуються до випускного вечора. 

Випускний-це важлива подія в житті кожного учня. І не важливо яким ти був до цього дня: ботаніком, тупим купини, невдахою, першою красунею школи, ізгоєм, в цей день і в цей вечір всі маски будуть зняті і всі побачать справжнє обличчя кожного учня. Фільм «Випускний» саме про це. 

У Вас не має доступу для завантажень

Я завжди з нетерпінням чекаю всі фільми і мультфільми студії «Дісней». Але про цей фільм я дізналася тільки тоді коли він вже вийшов в прокат у нас в Росії. Я і тут же захотіла його подивитися. І знаєте, що? Фільм мені дуже сподобався. Для кожного випускний це щось своє, щось по своєму особливе. Хтось з наближенням цього дня тільки починає пошуки своєї другої «половинки», а хтось вже давно з кимось зустрічається і запланував все на багато років вперед. Для когось цей день взагалі нічого не значить, а для когось це свято всього життя. Хтось в цей день розуміє, що все що він робив до цього було не правильно і вирішує повністю змінити себе, а хтось розуміє що весь той час що він навчався в школі, поруч з ним не було жодної людини, який би щиро добре ставився до нього. Загалом на випускний всім все стає ясно. 

 

Фільм дійсно дуже милий і добрий. Після його перегляду залишаються тільки найніжніші почуття. Все знято дуже якісно. Такі проблеми як у фільмі зустрічаються і в реальному житті, тому фільм удвічі цікаво дивитися, принаймні мені. Сюжет хоч і банальний, але це не псує загальної картини. Хочу відзначити музичний супровід, всі пісні які звучали у фільмі мені дуже сподобалися. Акторський склад тільки радував. Еймі Тігарден і Томас Макдонелл добре впоралися з поставленим завданням. Я вірила їм, вірила їхнім почуттям і словами. Талановиті хлопці, далеко підуть. Відмінна вийшла з них пара. Окреме спасибі хочу сказати за Даніель Кемпбелл. Ця дівчина сподобалася мені ще у фільмі «Зоряна хвороба». Дуже талановита і подає великі надії актриса. Решті акторський склад так само підібраний дуже добре.
------
оцінило: 0 люд.