Закони привабливості

Фільм 2004 року.

Два процвітаючих юриста знайомляться у залі суду, захищаючи протилежні сторони на шлюборозлучному процесі. Колишнє подружжя, клієнти Деніела та Одрі, претендують на замок, що знаходиться в Ірландії. Адвокати їдуть туди, щоб на місці розібратися у ситуації. Але під похмурим ірландським небом, серед пагорбів і полів, два супротивники відчувають легкий потяг один до одного, але категорично не бажають визнати це почуття, попадають на національне ірландське свято, і після ночі бурхливих веселощів Деніел та Одрі прокидаються чоловіком і дружиною...

 

Перед нами на екрані розгортається справжня війна. Противниками є два найталановитіших адвоката Нью-Йорка - фахівці з шлюборозлучних процесів Деніел Рафферті і Одрі Вудс. До появи Деніела Одрі жила собі спокійненько: вигравала процес за процесом і була щаслива. Блискуча кар'єра, шикарна квартира, гарна молодящаяся матуся і абсолютний пробіл в особистому житті. Однак в один прекрасний день все змінилося: так-так, причиною цьому став саме раптово з'явився на горизонті Деніел. Настільки ж талановитий і непереможний, вони з ним стали стикатися все частіше і частіше. Занадто часто. Перед нами в залах судів розгортається справжнісінька війна статей. Одного разу клієнтами героїв стала вельми ексцентрична парочка. Молода дружина рок-музиканта, модельєр Серена вирішила подати на розлучення через часті зрад колишнього коханого і відвоювати шикарний замок в Ірландії. Але розлучатися з апартаментами у зрадника ніякого бажання не було. Деніелу і Одрі довелося виїхати на місце, щоб опитати персонал і дізнатися їхню думку з приводу того, кому має належати замок. А потрапили вони дуже вдало: під час традиційного ірландського свята. Можливість розважитися наші герої вирішили не упускати і ... випадково одружилися. Так-так. Так теж трапляється. Що ж тепер робити? Розлучення? Або, навпаки, уважніше придивитися один до одного? 

У Вас не має доступу для завантажень

Герої прекрасні. Джуліанна Мур прекрасно розкрила перед нами розумницю і красуню, кар'єристка Одрі. Сильна жінка, яка не потребує любові і романтики. А може просто самотня і десь в глибині душі мріє про велике і чисте кохання? Про сьогодення чоловікові? Наприклад такому, як Пірс Броснан. Як же він гарний. Його вічно скуйовджений і злегка неохайний, але шалено привабливий і привабливий Деніел, гострий на язичок і не мине можливості відпустити в інтерв'ю якусь колючість, не залишить байдужою жодну представницю слабкої статі. Ось і Одрі не стала в підсумку-таки винятком.

 

 

Та як тут можна встояти, коли такий чоловік перед тобою. Розумний, харизматичний, успішний, хороший собою. Просто чудо. А ще вміє пекти печиво і з півслова може порозумітися з мамою. Справжня знахідка. Погодьтеся, чудова кінопара вийшла. Говорячи про решту акторів не можу не відзначити Френсіс Фішер - стильну, чарівну і модну матусю, деяким частинам тіла якої стукнуло 56 років. Забавна, при всій своїй серйозності, суддя Абрамовіц, прекрасно зіграна Норою Данн. А також просто шикарні Торн і Серена. Мегаубойная і екстраординарна парочка. Їх скандали в залі суду, а також висловлювання кожного окремо просто незабутні. Браво Майклу Шину і Паркер Поузі.
------
оцінило: 1 люд.