Велика гра

Фільм 2009 року.

Американський журналіст Маккеффрі розслідує серію жорстоких вбивств. Однією з жертв стає коханка успішного конгресмена Коллінза, давнього друга Маккеффрі. 
Докази відкривають перед журналістом ланцюжок дивовижних змов, що ведуть у вищі політичні кола країни. Люди, з якими йому доведеться мати справу, керують мільярдами доларів і не звикли, коли в їхні справи втручаються сторонні. 

Сюжет виглядає вельми інтригуючою на перший погляд, незважаючи на деяку заяложеність. Однак безсумнівно важливим є реалізація того потенціалу, який можна було вичавити з такої історії, і тому творці постаралися на славу. Навіть кілька захоплює той саспенс, якась тривожна нота, яка тривала нібито цілий фільм. Сюжетні ходи дуже цікаві, хоча є пара недоліків по банальності дії. Діалоги побудовані грамотно, чудесно пропущений матеріал через людську сутність (тобто через творців стрічки), і тому акторський склад витримав потрібну щирість і серйозність, відбивши найширшу палітру емоцій на екрані.

Акторський склад вражає своїм підходом до роботи. Відмінне виконання ролі Кела в особі Рассела Кроу запам'яталося якимсь чарівністю. Дивовижна Рейчел МакАдамс все більше і більше заворожує своєю красою і відмінною грою. Однак «бомбою» в усьому дії виявився Бен Аффлек, чия роль конгресмена Коллінза була дуже сильна в емоційному плані. Також хотілося б виділити роль Хелен Міррен, проте нічого нового її образ не ніс. Хочеться відзначити забавну маленьку роль Джейсона Бейтмана, який розбавив серйозні тони веселими діалогами, таким чином лише розрядивши атмосферу. 

У Вас не має доступу для завантажень

Алекс Хеффес створив відмінний музичний супровід, яке посилювало напруга, що виходить ніби то від кожної дії, що відбувається на екрані. Чітко вивірений стиль автора, по якому кульмінаційний момент відбувається в самому кінці - хороша задумка, і тому підтвердженням є заключна частина картини. 

 

 

У результаті ми маємо прекрасну, сильну драму про змови у вищих колах влади. Відмінна реалізація, сильна постановочна робота, дивовижний акторський склад і органічно вписується саундтрек - і все це виділяє цю картину з маси інших. Таку стрічку із задоволенням можна дивитися практично кожному (дітям я все ж не буду радити), а цінителі сильних трилерів можуть зі спокоєм додати цю картину в свою колекцію.
------
оцінило: 0 люд.