Онг Бак

Фльм 2003 року.

Дія фільму починається в невеликому селищі Нагпраду, розташованому на північному сході Таїланду, жителів якого спіткало нещастя - пропала голова статуї Будди на ім'я Онг Бак. Для того, щоб повернути статую, потрібна людина, що володіє не тільки розумом, але й фізичною силою. 
Єдиний, хто відповідає цим вимогам, - це Тінг, який перейняв мистецтво Муай Тань (тайський бокс) у шанованого в селі ченця.

«Онг Бак» це таке якесь подорож в минуле до старих фільмів, де грали Ван Дамм і Джекі Чан. 

Сюжет у фільмі будується на пропажу Онг Бака талісмана, села який, приносить удачу. Селяни відправляють на пошуки свого поселенця Тінга якому і судження його відшукати. 

Так, трюки у фільмі вражають, вони виконані на вищому рівні. Навіть не віриться, що це робила людина без всяких страховок і мотузок як зазвичай це роблять в Голлівудських фільмах. Тоні Джа виконав воістину титанічну роботу. 

У Вас не має доступу для завантажень

Бійки у фільмі теж дуже якісні, тільки бентежив іноді не реалізм в боях. Наприклад, коли людину кидають спиною на коліно, а через хвилину він встає і виграє бій, дуже вже це безглуздо виглядало. Але це нітрохи не псує загальне враження від картини.

 

 

«Онг Бак» - це дуже якісний продукт. Якщо вам подобаються файтинг фільми з хорошою постановкою боїв, то вам обов'язково потрібно подивитися цей фільм.
------
оцінило: 0 люд.