Дерево життя

Фільм 2011 року.

Ми спостерігаємо за розвитком 11-річного Джека, одного з трьох братів. Спочатку дитині все здається дивним. Очима своєї душі він спостерігає за вчинками мами. Вона являє собою любов і милосердя в той час як батько намагається навчити сина, що в реальному світі на перше місце необхідно завжди ставити себе. Кожен з батьків намагається переманити Джека на свій бік, і він повинен примиритися з їх домаганнями. Дійсність хмурнішає, коли головному герою вперше доводиться зіткнутися з болем, стражданнями і смертю. Колись абсолютно ясний світ перетворюється на лабіринт.

Актори зіграли приголомшливо, це навіть не гра, а скажімо, позування, показуха самих батьківських здібностей, характерів. Джессіка Честейн дуже здивувала, ну прямо саме уособлення любові. Не розумію, чому Бредда Пітта обізвали тираном і тому подібне. По-моєму, його персонаж - чудовий батько, природно, жорсткий, цілеспрямований і амбітний, хоче бачити своїх дітей краще за нього, допомогти їм уникнути помилок. 

У Вас не має доступу для завантажень

Діти зіграли відмінно, момент, де Джек опускає церковне політиці своєї мами чомусь, змусив пошмигать носом, як удар по серцю. Якщо бути чесним, то від фільму я очікував іншого - легкості перегляду. А так навіть радує, що сім'ю показали не прям такої типової американської, а як абсолютно природну, зі своїми конфліктами, методами виховання. То як Малік показав Рай, або може це не Рай зовсім, а якийсь інший вимір, якась духовна матерія, як уособили ангелів, то як героїня Честейн як би добровільно віддає життя свого сина, загалом, нікого не закликаю йти в кіно, фільм не легкий, але мене він дуже вразив.

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.