фільм Містер Ніхто

Фільм 2009 року.

Головний герой раптово прокидається в 2092 році старим 120-річним дідом і розуміє, що він є останнім смертним на планеті, доживає свій вік серед щасливих безсмертних людей. Сам Немо стверджує, що нічого не пам'ятає про своє минуле, але психіатр і журналіст, який нишком пробрався в палату до містера Ніхто, витягують з нього подробиці його життя, все більше і більше заплутуючи себе і глядача.

Весь фільм - це нібито уривки спогадів містера Ніхто, представлені нам в абсолютно випадковому порядку, але насправді незрозуміло, що з них спогади, а що просто можливий розвиток життя Немо, який так і не відбувся.

У житті кожної людини завжди виникає проблема вибору, якийсь вибір зробити складніше, якийсь легше, але проблеми вибору постають перед людьми кожен день ... Від нашого вибору деколи залежить не тільки окремо прожитий день, але і все життя може кардинально змінитися ... 

У Вас не має доступу для завантажень

- Яка з усіх цих життів ... правильна? 

- Кожна з цих життів правильна. Кожен шлях - правильний. 

Навіть знаючи наперед усі наслідки зробленого вибору, неможливо сказати, що якийсь вибір правильний, а якийсь немає ... будь-який вибір правильний! У кожній з його життів було і добре і погане, і вибрати з них якусь одну просто неможливо ... 

- Раніше він не міг зробити вибір, тому що не знав, що буде потім. Тепер він знає, що буде, і тому не може зробити вибір. 

Цей фільм один з небагатьох за останній час, який хочеться переглянути, щоб спробувати вловити деталі, які я пропустив при першому перегляді, щоб ще краще розібратися в цьому незвичайному фільмі! 

 

Ну і звичайно, дуже сподобалися актори, особливо гра Джареда Лето, а перегляд мовою оригіналу з субтитрами дозволив ще й повною мірою відчути гру актора голосом!

 

 
------
оцінило: 1 люд.