фільм Життя прекрасне

Фільм 2011 року.

Молодий процвітаючий журналіст Адам готується випустити сенсаційну статтю про вулкани в Європі. Він не палить, не п'є, веде здоровий спосіб життя, не водить машину, бо це небезпечно. Крім того, у нашого героя є все для щастя: прекрасний будинок, кохана дівчина, хороша робота. 

Але от лихо: наполеонівським планам завадили несподівані болі в спині. Після візиту до лікаря Адам дізнається страшну правду: у нього рак спинного мозку з рідкісною мутацією хромосом, яка не піддається лікуванню. Що робити? Як жити далі? Як не зійти з розуму? Чи можна вийти переможцем у битві з повільною смертю?


У Вас не має доступу для завантажень

«Життя прекрасне» - це історія про молодого успішному хлопця Адамі, який дізнається про те, що у нього рак, причому досить рідкісна його форма - життя змінюється кардинально - важко уявити, що відбувається зі світоглядом людини після такої новини. Головний герой робить все, що личить пристойному хворому, виділяє його тільки особлива любов до травичці. У нього є люблячий друг, який не посоромиться скористатися положенням Адама, з метою спокусити пару-трійку дамочок, він також допомагає пережити зраду колишньої дівчини, яка без докорів сумління зраджувала Адаму. В Адама так само є хворий батько і гіпер турботлива мама, любов якої після моторошного звістки про хвороби стає просто нестерпною. Так само на його голову звалюється психолог-стажист, який, як передбачається, допоможе йому не втратити себе в боротьбі з хворобою - дівчина безумовно мила, але занадто юна для такої роботи. Але як не дивно, всі ці люди допомагають Адаму триматися до кінця, боротися і перемагати. 

Як здорово, що головну роль у фільмі зіграв саме Джозеф Гордон-Левітт, а не Джеймс МакЕвой. У Джо як не можна краще вийшло передати стан людини, який майже зміряв зі смертю, передати всю тривогу і відчай головного героя. Сцена, за лічені хвилини до операції, коли Адам більше не може приховувати свій страх перед невідомістю і, в обіймах матері, починає плакати - просто геніальна. Виступаючи противагою трагічності фільму, Сет Роген неймовірно органічно вписався в картину, надав їй шарму, роблячи її по істині забавною і неповторно цілісною. 

 

 

Ще раз хотілося б похвалити фільм і привітати Джонатана Лівайна з гідною роботою.
------
оцінило: 0 люд.