фільм 13 вбивць

Фільм 2010 року.

Група елітних самураїв таємно об'єднується для того, щоб вбити брата Сьоґуна - диктатора і садиста, імовірно майбутнього володаря Японії.

Тому що життя - це аж ніяк не кодекс, який передбачає абсолютне дотримання своїм приписам в будь-якій ситуації, навіть якщо твій ворог - рідкісний негідник Наріцугу, зведений брат сьогуна і майбутній старший радник глави бакуфу, від садіческой жорстокості якого страждають як прості селяни, по одній примхи втратилися всієї родини і чотирьох кінцівок, або заслужені самураї, у яких вони збезчестили і вбили невістку, а потім розправилися з сином. 

Так от, навіть якщо людина не дворянського походження, то зовсім не означає, що тебе не стосуються чвари серед шляхетного стану - адже колись ця війна може прийти і в твій дім, і тоді вже нікому не буде діла, носиш ти два мечі або тільки один.

У Вас не має доступу для завантажень

А якщо ти самурай, що поклявся у вірності сьогуну, як верховному сюзерену, то твій найперший обов'язок - врятувати свого повелителя від того, хто своїми вчинками ганьбить пана, прикриваючись служінням йому ж. Тут другий наріжний камінь японського суспільства, в якості якого виступає на відміну від західної цивілізації зовсім не страх перед покаранням за провину, а сором за негідну поведінку. Не страшно бути покараним за справу, страшно змовчати і тим допомогти лиходієві вийти сухим з ​​води. 

 

 

Окремо слід зазначити прекрасну постановку бойових сцен, декорації та костюми. Зокрема, фехтування героїв викликало особливе захоплення і повагу до тих, хто настільки ретельно працював над достовірністю і правдоподібністю показуваного у фільмі.
------
оцінило: 0 люд.