фільм Безпека не гарантується

Фільм 2012 року.

Деріес - молода практикантка у журналі "Сіетл", яка береться писати статтю про людину, що подала оголошення про пошук партнера для подорожі в часі. Разом із Джефом, професійним журналістом, й Арно, ще одним практикантом, вона вирушає до приморського міста. Поки Джеф намагається зустріти дівчину, яку любив ще у школі, а Арно пробує здобути певний життєвий досвід, Деріес проводить час із Кеннетом, чоловіком, який вірить у те, що він збудував машину часу. Чим ближче вони знайомляться, чим краще розуміють одне одного, тим ясніше стає те, що Кеннет не такий вже і божевільний.

Зав'язка фільму незвичайна. На планерці журналу, судячи з усього сіеттлского, через відсутність ходових тим редактор ухвативается за дивне оголошення - людина шукає супутника для подорожей у часі. У невелике приморське курортне містечко, звідки прийшло оголошення, відправляється група з журналіста Джейка і двох молодих асистентів - замкнутої дівчини Деріус (Обрі Плаза) і юнаки Арно.

Автора замітки знаходять, звати його Кеннет (Марк Дюпласс), працює продавцем в супермаркеті і, дійсно, майструє щось незрозуміле у себе в гаражі. Деріус, виступаючої під «легендою» потенційного супутника, який зацікавився темою подорожей у часі, вдається зав'язати з ним контакт. 

У Вас не має доступу для завантажень

Звичайно фільм не фантастичний, вірніше не зовсім фантастичний. Мова тут йде, скоріше, про занурення у своє минуле, в спогади, сочаться з серця, в моменти, які давно вже за плечима, але не забуваються і гострої скалкою іноді впиваються в душу. Про те, що б людина змінила в минулій вже життя, якби зміг. Про те, чи можливо спробувати відіграти час назад і увійти в одну річку двічі. 

 

 

Тема начебто не раз порушена і в кіно, і в літературі, але Треворроу дійсно талановитий режисер і від фільму складно відірватися. Тут зібралося все - і відмінний сценарій, і хороша режисура, і запам'ятовується музика. І звичайно актори. Обрі Плаза я зустрічав раніше тільки в епізодичних ролях, а тут вона виробляє відмінне враження. Стовідсоткове попадання в роль - замкнута, іронічна, собі на умі, відлюдкувата.
------
оцінило: 0 люд.