фільм Воїн

Фільм 2011 року.

Томмі Конлон - молодий боєць, який повернувся додому після довгої відсутності, щоб приготуватися до участі у великому турнірі. Батько-п'яниця, у минулому талановитий боксер, починає тренувати сина. Томмі з успіхом проходить усі етапи змагання, але хто б міг подумати, що у фіналі доля зіштовхне його на ринзі... із власним братом.

Заглядаючи в глибинну суть цього кіно можна прийти до висновку, що двом братам потрібно гарненько побитися, як це буває у братів - такий момент, коли треба просто полупасіть один одного гарненько, і тільки після розбирання прийде розуміння всієї ситуації і власне відбувається. 

Так і відбувається, тільки все це через глибоку кризу обох, потужна психологічна рана, нанесена поведінкою батька в дитинстві. Злоби і енергії накопичилося стільки, що цього вистачить для перемоги над фаворитами змагання кожному. 

Розглядаючи красу боїв з висоти досконалості тих же азіатських постановок .. бої цього кіно десь далеко внизу, більше наближені до реальності, як по телевізору якщо дивитися, але тим і краще - саме в цьому кіно усілякі трюки нуместни. У цьому кіно головний бій - всередині кожного з воїнів. Тут психологічно-емоційний рівень розжарений до червона у всіх. 

У Вас не має доступу для завантажень

Дуже сильне і мудре кіно, крім самої атмосфери боїв у цьому кіно приховані дуже гострі моменти стосунків у сім'ї. Актори відмінно зіграли це все, кожен по-своєму. Бо всіма силами хочеться достукатися до кожного і щоб у них все було добре, щоб вони були щасливі, адже сім'я - це те, що залишається в тебе коли ти дійсно втрачаєш все. 

 

 

Відмінний фільм до перегляду, якщо на серці складне настрій.
------
оцінило: 0 люд.