фільм Лабіринт Фавна

Фільм 2006 року.

Іспанія, 1944 рік. Група повстанців бореться з фашистами в гірських лісах північної Наварри. Офелія — 10-літня самотня і мрійлива дівчинка — переїжджає зі своєю вагітною матір'ю Кармен до військового табору вітчима капітана Відаля. Відаль — пихатий та жорстокий офіцер армії Франко, який має очистити район від повстанців будь-якою ціною. Офелія, захоплена магічними казками, знаходить близько дому старовинний закинутий лабіринт. 
Фея проводить її до центру лабіринту, де вона зустрічає Фавна, господаря підземелля. Фавн стверджує, що знає її істинну долю і її таємне призначення. Виявляється Офелія — зникла принцеса магічного королівства, котру багато віків розшукує її батько. Фавн пропонує їй можливість вернутися в магічне королівство. Але для початку вона повинна пройти три випробування до настання повного місяця. Ніхто не повинен дізнатися про це. 
Час спливає — як для Офелії, так і для загону повстанців. Всім доведеться протистояти труднощам і жорстокості на шляху до свободи.

Психоделічний, просочений дитячими страхами і фобіями фільм. Злиття світів, казки і реальності. Мрії втілюються. Ви вірите - все збудеться. Спроба уникнути суворої дійсності приводить маленьку дівчинку Офелію туди, де можна заслужити собі щастя, де можна домогтися своїх цілей, де жити довго і щасливо, і не вмирати зовсім. Фільм про прагнення, про надію і дружбі. У антуражах Другої світової розігрується трагічна історія про людей не бажають миритися з подібним ходом подій. Партизани Іспанії борються з фашистськими загарбниками, а Офелія бореться зі стражданнями своєї матері. Ризикую життям люди відстоюють свої ідеї, свою Батьківщину, свою любов. 

У Вас не має доступу для завантажень

Офелія, виконуючи завдання, прагнула покинути цю грішну землю і вирушити в країну мрій і мрій. Але чи так хороший той світ? Чи набагато він краще сьогодення? Як могла Офелія погодитися на подібне? Резонний відповідь: «мала і дурна». Але як вона може залишити свою матір, яку вона так любить? Та тут війна, але й там повно жорстокості і насильства. Безликий їсть дітей і казкових створінь. Одні живі організми гублять інші. Світ повний спокус і страждань. Немає ідеалу і неможливо уникнути горя. Ця не звичайна казка, де все добре. Це густа суміш реальності і вимислу. Не тіште себе надіями про вічне щастя, поверніться до суворої дійсності. Ущипніть себе і розкрийте очі. Ми робимо цей світ і нас у ньому жити, а щастя не звалиться на голову. Все потрібно заслужити. 

 

 

Очікував побачити зовсім інший фільм. Але отримав, що отримав. Не краще, ніж уявляв, але й не гірше. Просто щось інше. Корисно дивитися подібні фільми. Вони дають струс і повертають тебе зі світу мрій, хапаючи чіпкої рукою за зябра.
------
оцінило: 0 люд.