фільм Хижа в лісі

Фільм 2011 року.

Галаслива компанія з п'яти друзів тікає на вік-енд побешкетувати в ізольовану від усього світу сільську хижу. Звучить знайомо? Ну так ви й не уявляєте, що вас чекає насправді.

Повертаючись до комп'ютерних наворотів, закрадається думка, що режисер все одно б не дозволив комусь вижити.  Напускали газ, від якого затьмарює свідомість, або висвітлювали траву, знаючи, що в цьому місці з'являться зомбі. Жалко, що обійшлося одними зомбі.  Просто хотілося подивитися на щось інше, що могло б з'явитися  в хатину, для розправи.

Так, хатина дійсно сподобалася. Все зроблено зі старого дерева: меблі, стіни, двері. Немов цьому будиночку тисячу років. Та й виявлена ​​кімната тортур з проржавілими інструментами підтверджує це. 

  The-Cabin-in-the-Woods-2011-ukr-BDRip.avi.torrent
[14.91 Kb] (Завантажили: 37)

Не надто втішило, як скоро померли основні герої. Я не зрозумів сенсу, коли організатори закотили бенкет, в той час, як зомбі розправлявся над останньою жертвою. Мовляв, вона нікуди не дінеться, шансу врятуватися немає ...

 

 

Не побажаєш нікому потрапити в подібну гру на виживання. Фільм напханий кривавими сценами, і жахів більше. Не рекомендую дивитися людям не підготовленим. І тим більше дітям. До речі, Кріс Хемсворт, який зіграв роль «качка», знімався і в «Голодних іграх», хоча там він не воював, а був сільським спостерігачем.
------
оцінило: 0 люд.