Холодна суміш

У вісімдесяті роки, у часи СРСР в небі над Україною збивають НЛО, який потім перевезли у секретну дослідницьку лабораторію. Після розпаду Радянського Союзу, інопланетна технологія потрапляє в руки терористів, які почали використовувати її для створення руйнівної зброї масового ураження. Зупинити злочинців покликана група секретних агентів ...

Отже перед нами фільм Івана Мітова «Холодний вибух». У лютому у нас навіть з'явився DVD з цим шедевром від «гаряче мною улюбленої» «Лізард». Правда переклад ам від ТВ3, але нестрашно. Дивився я його ще до того, як купив диск, тому точно знав, що мене чекає. Однак, як зазвичай, Лізард туманить всім мізки, видаючи цей бойовичок за фільм-катастрофу, з обкладинкою від «Післязавтра» (мерзотний фільм) і заднім фоном міста від «Загибелі Титанів» (халтурна обкладинка, в загальному). Плюс на переклад новий не скинулися, тому на диску ТВ3.

У Вас не має доступу для завантажень

За сюжетом, у далекому 1982 році військові ловлять НЛО. І ось до цих пір вивчають вони літаючу тарілку, інопланетні технології і багато всього іншого. Тут, як я це робив в минулих відгуках, повний сюжет описувати не буду, тому що він сповнений сюрпризів. Фільм починається з класною погоні за літаючою тарілкою, і навіть фільм тримає заданий темп, нас чекає багато екшену, бійки а-ля Стівен Сігал, пригоди в Києві (!), Домашній стриптиз (!), Вибухи і убога комп'ютерна графіка.

 

 

Насчет спецефектів - вони просто жахливі. Неприкрита компьютерщіна. У 2011 році (а саме 2011 вказаний в титрах, не розумію, чому на КП 2010) на SyFy були фільми зі спецефектами і получше, а тут - привіт «Королю загубленого світу». Вертоліт виглядає як пластмасовий, а про вибухи я взагалі мовчу. Пізніше, в тому ж 2011 від цієї ж компанії вийде ще й «супертанкер» (фільм набагато гірше), там хлопці зі своєї убогої графікою відтягнулися по повній. На самому початку фільму ще літаюча тарілка виглядає добре, а далі - повний заліт.
------
оцінило: 0 люд.