Скотт Пілігрим проти Світу

Рок-музикант Скотт Пілігрим знайшов дівчину своєї мрії. Але на його шляху стоїть складніше завдання: щоб зустрічатися з нею, Скотту доведеться перемогти її сімох злих колишніх. 
Але найголовніший суперник - не ці семеро колишніх...

Довго не міг вибрати, чого б такого подивитись, щоб розслабитися інтелектуально. Зупинився на цьому фільмі і не прогадав. Цей фільм - ідеальна можливість дати собі відпочити вдома ввечері. Принаймні для мене. Впродовж фільму виникає одна фраза, яка обов'язково вимовляється з посмішкою на обличчі, а саме: «Це п ... ц!» (Вибачте за грубість, але це дійсно так). І після цієї фрази ти з ще більшим задоволенням дивишся на екран. Ну здавалося б - що може бути тупіше даного сюжету? Хлопець бореться за дівчину проти 7 її колишніх і все це відбувається в стилі коміксів та комп'ютерних (денді, сега, сонька - все в одному) ігор 90-х - початку 00-х. Героя б'ють і кидають як хочуть - йому все одно. Все може розвалюватися і горіти, а бійка відбуватися в найнесподіваніший момент - але ніхто зі сторонніх осіб не дивується.

У Вас не має доступу для завантажень

Здавалося б, весь фільм - абсурд, навіть якщо порівнювати з точки зору пародії. Але саме цим він гарний. При цьому тут простакуватий сюжет, що теж ніяк не впливає на оцінку. Хочеться особливо відзначити акторську гру. Всі грали як треба. А Кіран Калкін взагалі захопив - впорався з роллю на ура. Також хочу відзначити жарти, тут практично немає тих самих вульгарних американських жартів. Що теж радує. Фільм, безумовно, в якійсь мірі пародія. А швидше за все навіть - це стьоб. І дуже якісний стьоб показаний нам у жанрі комедії.

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.