Мисливці на гангстерів

Лос-Анджелес, 1949 рік. Уродженець Брукліну, жорстокий ватажок банди Міккі Коен тримає місто в залізному кулаці, збираючи "брудні" гроші від торгівлі наркотиками, зброєю та проституції. Захищають Коена не тільки його прибічники, але й поліція та політики, які заплутались у його тенетах. Цього вистачить, щоб залякати навіть найсміливіших та загартованіших вулицею копів... крім, мабуть, невеликої таємної групи співробітників поліцейського департаменту Лос Анджелеса, які об'єдналися, аби знищити злочинний світ Коена.

Це був Лос-Анджелес Міккі Коена. Всі, практично всі беззаперечно йому підпорядковувалися, Королю гангстерів Міста Ангелів, а всякий, хто насмілювався не послухатися Міккі, зазвичай недовго залишався живим. У його рукавах були приховані тузи з куплених їм пачками копів, прокурорів та інших, хто був готовий поділитися з ним владою в його Місті. Це був 1949, але Міккі Коен ще не припускав, що цей рік буде для нього дуже непростим, бо на його шляху встануть два сержанта лос-анджелеської поліції - Джон О, Мера і Джеррі Вутерс та їх команда «Мисливців на гангстерів».

У Вас не має доступу для завантажень

Фільм «Мисливці на гангстерів» режисера Рубена Флейшера, знятий в 2012 році, але дійшов до прокату в 2013 році зважаючи певних форс-мажорних обставин, потужно огортає глядача духом класичного нуару, з доскіпливій і стильною точністю передаючи епоху кінця 40-х років і атмосферу гангстерського Лос-Анджелеса часів Міккі Коена. «Мисливці на гангстерів» - це майстерний сплав із стилістики «Недоторканних» Брайана Де Пальми і міфології Джеймса Еллроя, причому стрічка абсолютно не видається вторинної і слабкою, бо сюжет в картині розвивається динамічно і немає у фільмі прослизає звідусіль банальності та передбачуваності; режисура Рубена Флейшера у фільмі взагалі не викликає нарікань, бо знятий він смачно, стильно і зі знанням жанрових законів неонуар, ліричні моменти з лишком компенсуються потужно поставленими напруженими сценами, роблячи картину дивно збалансованою. Операторська робота Діона Бібі викликає виключно позитивні враження, бо естетика і стиль в картині займає важливе місце. занурюючи глядача в фарби неонуар, пофарбованого ностальгією. Велика кількість ж цікавих головних героїв зробило даний фільм по-справжньому якісним кінотвором нинішнього часу, бідного на яскраві фільми.

 

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.