фільм Містер Няня

Здоровань Шон Армстронг влаштовується охоронцем в сім'ю винахідника. Охороняти доводиться в основному дітей господаря. Ці юні технарі придумують технічні знаряддя тортур для свого «вусатого няня». А в цей час бандити полюють за їхнім батьком, щоб відібрати в нього винахід. Ось тут-то і стали в нагоді винаходи юних технарів - від бандитів просто пух і пір'я полетіли.

Отже, Халк Хоган. Прошу любити і жалувати. Справжнє ім'я цього громили - Терренс Джин Боллеа. Народився він 11 серпня 1953. Дебют у рестлінгу відбувся 19 серпня 1977. Ставав цей хлопець багаторазовим чемпіоном різних промоушенів (WWF \ WWE, WCW і т. д.). Підлітки фанатіли по ньому в усьому світі без винятку. У підсумку, Халк став настільки популярним, що його популярність стала виходити далеко за рамки рестлінга. Такого досягти до нього нікому не вдавалося. Та й пізніше вдалося лише одній людині - рестлера Дуейну Джонсону по кличці Рок (який до слова остаточно попрощався з рестлінгом і зробив вибір на користь кінематографу). Повернемося до Халку Хогану. Як я вже сказав, він став дуже популярний і тепер став з'являтися в різних шоу. Ну а пізніше йому стали пропонувати ролі в кіно. І ось, однієї з його перших робіт є роль у картині «Містер няня».

У Вас не має доступу для завантажень

Сама по собі ця картина призначена для душевного відпочинку. Не потрібно замислюватися про щось серйозне, вирішувати якісь логічні головоломки теж не потрібно. Все що потрібно від глядача це розслабитися і отримувати задоволення від перегляду, всього-то на всього.

 

 

 

Радує ще те, що в стрічці присутня безліч моментів, від яких волі неволі ти посміхаєшся, а від деяких ти взагалі знаходишся в стані припадочний реготу. А це для нас корисно, адже сміх продовжує життя, як усім чудово відомо.
------
оцінило: 0 люд.