500 днів літа

Безнадійно закоханий головний герой намагається розтопити серце дівчини, що зовсім не вірить у любов і категорично не настроєна на романтичні відносини.

Так яскраво! Тепло, зворушливо. Це історія з нестандартним кінцем, з кінцем якого зовсім не чекаєш!

Це історія про те, як хлопчик зустрів дівчинку.

Том і Саммер ... які вони різні, але що то все таки зближує їх. Вони ходять в «ікею», представляючи що це їхній дім, розмовляють на будь-які теми, слухають музику, ходять в кіно. Коли вони разом, на їхніх обличчях світяться посмішки. Здається що вони створені одне для одного ...

Том: з першого дня як він побачив Саммер, він зрозумів що закохався, зрозумів що вона дівчина його життя. Він дуже тонка, чутлива і романтична натура. Том, впевнений, що без любові життя безглузде і порожня.

У Вас не має доступу для завантажень

«Я закоханий в Саммер, я люблю її посмішку, її волосся, люблю її коліна, її родимку у формі сердечка на шиї, люблю як вона іноді облизує губи, перш ніж заговорити, люблю як звучить її сміх, люблю як вона виглядає коли спить. Мені подобається, що я чую цю музику щоразу, коли думаю про неї, мені подобається як вона змушує мене відчувати себе ... як ніби .. все можливо .. як ніби життя варто того .. »

Саммер: не бажає визнавати любов, справжні почуття, не хоче серйозних стосунків. «Я не відчуваю себе комфортно будучи чиєюсь дівчиною. Я взагалі не відчуваю себе комфортно будучи чиїмось чимось. (С) »Але це лише захисна оболонка, насправді вона така ж як всі дівчата. Їй теж властиво любити, плакати, вона теж романтик. Саммер не такий вже «робот» якого з себе робить.

 

 

Кінець як то спустошив всю мою душу, все чувтва, емоції, які накопичилися за час фільму зникли. Чому? Напевне тому що Том почав життя з чистого аркуша.
------
оцінило: 0 люд.