Потяг на Дарджилінг

Три придуркуваті братики, які не розмовляли один з одним цілий рік після смерті батька, опиняються в потязі, що їде через Індію. Тут вони з'явилися, послухавши заклик старшого з них возз'єднатися в подорожі, яка повинна допомогти їм зрозуміти і пізнати себе, відновивши сімейні пута, що послабшали. 
Втім, незабаром це благе дійство сходить з потрібного курсу: недовірливі родичі починають лаятися і битися, внаслідок чого виявляються висадженими посеред пустелі. І, звичайно, це далеко не усі неприємності, які чекають на них.

Три брата. Гілки їх відносин поступово стали обриватися, відчувши на собі гіркоту смерті рідного батька. Щось пішло не так після цих похорону, які на пару годин звели молодих людей разом, і крім усього ще й мати не вважала за потрібне прибути на це сумна подія. Завжди губишся в таких ситуаціях, коли начебто і образа починає осягати, запрятивая десь в глибині душі, але і начебто рівним рахунком не до цього зараз. Після того фатального дня кожен став проживати свої життєві ситуації далі, поки ця трійця не об'єднаються знову.

У Вас не має доступу для завантажень

Ініціативу в свої руки взяв старший брат Френсіс у виконанні Оуена Уїлсона, терпить на своїй шкурі не такі вже легкі часи, як йому б хотілося. А одного разу щось раптово підказало йому, що далека поїздка в Азію допоможе кожному з них - самому ініціатору, Пітеру, що з особою Едріана Броуді і Джеку, роль якого зіграв Джейсон Шварцман, - розраховувати на колишніх себе. І, напевно, все це було найправильнішою затією з тих, що відвідували голову Френсіса, хоч він неабияк і наслухався критики на свою адресу.

 

Це була не просто поїздка, вона повинна була посприяти їм у придбанні впевненості, грунту під ногами, допомогти братам зблизитися, зрозуміти один одного, душевно очиститися, відвідавши церкви і нарешті, просто спокійно помовчавши. Зазвичай такі подорожі не обходяться без конфліктів, скандалів і дрібних сварок, особливо коли кожен є чоловіком у самому розквіті сил, здатним засвітити кривдникові ліхтар під оком. Воно так і вийшло. Але в якійсь мірі це і стало однією із ступенів, які ведуть на самий верх розуміння і братнього компромісу.

 

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.