Престиж

Нав'язлива ідея, бути кращим, міняє людину. Наповнює її підлотою, хитрістю, заздрістю і приводить до смертельних наслідків. З першого моменту як молоді фокусники, Роберт Ангер і Альфред Борден, вперше зустрілися - вони стають суперниками. Але дружнє суперництво переростає в боротьбу, роблячи з молодих людей ненависних ворогів, які підуть на все заради перемоги, не жаліючи навколишніх життів.

Фокуси і світ ілюзій завжди приваблював мене своєю складністю і простотою одночасно. Але я не підозрювала, що з тонкої грані між правдою і ілюзією може вийти такий неймовірний фільм!

У Вас не має доступу для завантажень

Слідуючи за сценарієм, Крістофер Нолан веде нас по лабіринту, де кілька різних шляхів. Ось, шлях де Альфред гине, а ось шлях де він живий. Перебуваючи весь фільм в напрузі, в очікуванні що буде далі - правда, фокус або престиж ми пізнаємо світ ілюзій і суперництва, чарівних фантазій і жорстокої правди життя. Жодної здогадки до кінця фільму, чим він може закінчитися, жодної спокійної хвилини. Це просто неймовірна режисерська робота!

 

 

Актори зіграли бездоганно. За їх особам було видно, що вони живуть в цьому фільмі живуть даної роллю і не грають. Емоції, злість, хвилювання - все, що відчували актори, відчувається і при перегляді дано фільму. Крістофер Нолан, Х'ю Джекман, Крістіан Бейл і всі інші актори і люди, що створили цей шедевр, показали світ ілюзій - до покривала, і після нього
------
оцінило: 0 люд.