Спадок Борна

У грі завжди кілька фігур. Одна з них - Джейсон Борн, інша - досконалий агент Аарон Крос. Їх можливості безмежні. Але навіть у ідеальної зброї бувають збої ...

Творці фільму зробили одну велику помилку, за яку їм доведеться серйозно поплатитися - не треба було згадувати ім'я Борна в назві. Назва повинна була вказувати на зв'язок з фільмами про Джеймса Борна, але не копіює їх. «Еволюцію Борна» створювали як нову гілку вже полюбилася трилогії, гілка самостійну і тільки на початковому етапі провідну паралелі з Борном. Але багато глядачів не зрозуміли задумки авторів (спокусившись на назву) і почали проводити свої паралелі, абсолютно не пов'язані з цим фільму. Почали порівнювати те і це ... а тут нічого не треба порівнювати, треба просто дивитися і оцінювати Еволюцію як самостійний проект. І коли дивишся на фільм з цієї точки зору, усвідомлюєш, що все не так вже і погано - цікавий сюжет, захоплюючі погоні, красиві пейзажі і чудові актори.

У Вас не має доступу для завантажень

Хочу відзначити, що мені дуже сподобався тандем Реннер - Вайз, прекрасно грають у сценах, де багато емоційних діалогів.

Тепер про сумне: не сподобалася робота оператора в сценах бійок, камера була дуже наближена і сцени вийшли розмазали, не встигаєш вхопити оком, що ж там відбувається.

Також не сподобалася російська озвучка, але це навряд чи можна віднести як претензію до фільму.

 

 

 

Загалом історія мене зачепила, так що з нетерпінням буду чекати продовження.
------
оцінило: 0 люд.