Збірка промінців надії

Часом доля нас випробовує. Іноді її удари бувають дошкульними і болючими, а бувають і такими, що вас можуть покласти в психіатричну лікарню. Саме такого удару отримав Пет Солатано. Тепер для нього головне знову стати на ноги і повернути свою дружину. Хай навіть він і досі одужав не до кінця та хай навіть дружина має проти нього судову заборону. За старання він заслуговує хоч промінчик надії і цей промінчик зватимуть Тіфані.

Якщо є на світі добрі фільми про любов, не страждаючі зайвою вульгарної солодкуватість і набили оскому шаблонами, то «Промінчики надії» безумовно входять до їх числа. Режисер фільму (Девід О. Рассел - автор гучного кілька років тому «Бійця») зміг замішати в потрібних пропорціях драму, комедію і, звичайно, романтику - та так, що в підсумку залишається вельми мало бажання критикувати і вишукувати якісь недоліки. Дійсно, навіщо, якщо ти після перегляду досить либішься в екран без будь-якої задньої думки?

У Вас не має доступу для завантажень

Всупереч кульгавою локалізації назви, психів в кіно не один, а мінімум (мінімум) два. Персонаж Бредлі Купера застукав свою дружину в душі в обіймах іншого мужика, ну і злегка скресла психікою під це діло. Дженніфер Лоуренс ж ніяк не може оговтатися від смерті свого чоловіка, що виливається в безконтрольні напади промискуитета. Загалом, те, що обидва два цілком гідні один одного за ступенем легкої шизанута не викликає сумнівів; як і те, що фільм украй приємно виглядає в першу чергу завдяки симпатичному акторському дуету Купера з блискучими очима і пухлощекое Лоуренс.

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.