Зелена миля

Історія у фільмі викладаєтся як спогад літнього чоловіка. У 1935 році він працював охоронцем у в'язниці, у відсіку для смертників: керував стратами на електричному стільці. Якось у в'язницю привезли гігантського афроамериканця. Згодом виявляються його надлюдські здібності: лікувати людей та навіть воскресіння миші.

Пол Еджкомб - у молодості працював у блоці смертників в'язниці «Холодна гора», прозваному "Зелена миля" - за колір підлоги у в'язничному коридорі... Було це в 1934 році, за часів Великої Депресії ... Звинувачений у страшному злочині, Джон Коффі опиняється в блоці смертників.

У Вас не має доступу для завантажень

Новий в'язень був дуже великого зросту і лякаючи спокійний, що, втім, ніяк не вплинуло на ставлення до нього начальника блоку - звик до всякого, за роки роботи в "Зеленій милі". Здоровань здивував усіх пізніше, коли з'ясувалося, що він володіє неймовірною магічною силою ... Саме Джонові Коффі судилося зіграти головну роль у долі усіх героїв цієї історії. Про це, через багато років і згадує, в будинку для людей похилого віку - старкуватий дідусь Пол Еджкомб.

 

 

 
------
оцінило: 1 люд.