Смертельні перегони 3

«Смертельні перегони 3» славиться ще більшою жорстокістю і драматизмом, ніж перші дві частини. Все починається з так званих, навігаторских жіночих боїв без правил. Де з 16 залишиться 10 найсильніших, які й будуть супроводжувати водіїв на всій трасі.

Карл Лукас на прізвисько Франкенштейн - розкаявся злочинець, легендарний учасник жорстокого і кривавого тюремного змагання під назвою Смертельна гонка. Щоб знайти довгоочікувану свободу, йому залишилося здобути лише одну перемогу, але ця гонка небезпечна як ніколи, адже цього разу вона проходить у пустелі!

У Вас не має доступу для завантажень

Видовище вийшло надмірно кровожерливим і з позначкою не для слабкодухих, ще б стільки дівчат у міні, розмахують невідомим, особисто мені, видом зброї, і все це дія супроводжується бризками крові і захопленими криками чоловіків ув'язнених.

Це варто подивитися, ну а Катрін Бенкс, обрана бути дівчиною Франкенштейна і тут виявилося найсильнішою і витривалою. Але, найцікавіше ще попереду. - Бійня ось - ось почнеться.  А попереду нас чекають захоплюючі перегони на виживання, зустріч, як з новими, так і зі старими героями, до речі, серед нових є навіть перша жінка водій Ольга Браун. Додатково до всього, крім відкритих боїв між собою, виникають ще сутички з місцевими жителями і воєначальниками Калахарі, що в свою чергу додає тільки пікантність ситуації.

Протягом усього фільму нас радували своєю грою все ті ж Люк Госс, як мені здалося, в цій частині він став грати більш впевненіше і розкутіше. Денні Трехо, дивно, але роль укладеного йому точно до обличчя, мабуть позначається нелегке минуле. Заїка літсо - Фредерік Коллер, він у мене викликає виключно усмішку на обличчі, особливо його хода. А також красуня Таніт Фенікс, Вінг Реймз, і новачок в цій компанії-Дюгрей Худоба, в ролі лиходія.
------
оцінило: 0 люд.