Джек - вбивця велетнів

Нова інтерпретація відомої казки "Джек і бобове стебло". Цей захоплюючий фентезійний фільм розповість про небезпечне протистояння людської раси і небесного народу — злих велетнів.

 

Річ у тім, що колись земля належала саме велетням, поки якийсь герой не прогнав їх. Тепер, захопивши в полон принцесу, стародавній народ збирається повернути своє. І єдиний, хто може цьому перешкодити — простий фермер на ім'я Джек.

 

У Вас не має доступу для завантажень

 

 

В цей же раз Брайан Сінгервзяв за основу класичну та всім відому казку братів Грімм. Тільки на цей раз трішки її видозмінивши. Хоча ні, не трішки, а таки грунтовно. У цій історії Джек виступає простаком, працюючим у себе на фермі, поки до нього несподівано заходить таінсвенная гостя, в підсумку опинилася принцесою. Після низки подій у фільмі "Джек - вбивця велетнів", юну красуню беруть у полон велетні, які вимагають викуп у короля. Зйомки відбувалися на території Англії. Для того, що б добитися якогось реалізму і приховати похибки комп'ютерної графіки, якої в "Джек - підкорювач велетнів" навалом, Сінгером була використана технологія захоплення рухів перформенс-капча. Таким чином режисер також хотів виявити своєрідну данину класичним театральним прийомам, але помістити їх у нові форми.
------
оцінило: 0 люд.