Уся королівська рать

Журналіст Джек Бурден потрапляє під вплив політика-популіста Уїллі Старка. Старк стає для нього справжнім кумиром, однак, спілкуючись із політиком, Бурден усвідомлює, що той - далеко не ідеал. 
Старк, бажаючи викоренити корупцію у владі на завершенні своєї кар'єри, отримує повноваження сильних світу цього, і стає таким самим, як і ті, з ким він раніше збирався боротися.

Цей фільм потрібно дивитися в якості підручника всім тим, хто хоче навчитися розбиратися в політиці. Це відповідь на те, що може трапитися з харизматичною особистістю, коли така людина опиняється на самому верху. Не те щоб Старк змінив своїм ідеалам, просто змінилися правила гри, і доводиться дотримуватися цього нового положення.

У Вас не має доступу для завантажень

Коли людина тільки починає грати в Велику Політичну Гру, він сповнений рішучості весь цей прогнилий світ «зруйнувати вщент, а потім» ... Але потім виявляє, що те, що здавалося очевидним і простим, насправді неймовірно складно і існує маса підводних каменів, які вилізли в самий невідповідний момент. Все-таки я вважаю, що кухарка не може керувати державою, політика - занадто складна наука, і управлінню потрібно вчитися.

 

 

А ще ця історія про зраду. Про зраду в першу чергу себе, своїх коханих і рідних. І той страшний фінал, коли син стає причиною самогубства батька, а сестра - загибелі брата, трапився через те, що ми вічно недоговорюють, темним, топимо в банальностях свій душевний біль, а потім все життя шкодуємо про те, що не зробили , не сказали, що не зізналися. Брудна гра зрештою призводить до брудного результату.
------
оцінило: 0 люд.