Найпрудкіший Індіан

Історія легендарного новозеландця Берта Монро. Десятки років він удосконалював і модифікував свого улюбленця-мотоцикла марки "Indian Scout" 1920-го року випуску. На ньому Берт об'їздив весь світ і в підсумку реалізував свою мрію: на знаменитих перегонах 1967-го року, що проходили в соляній пустелі Бонневілль-Флетс в американському штаті Юта, він встановив світовий рекорд швидкості на відкритих просторах, який тримається і до сьогодні.

Сам сценарій схожий, в деякому роді, на казку. Все начебто погано, але раптом з'являється невидима добра фея і помахом палички все стає добре, ні, чудово, просто чудово. Всі допомагають Берту, це якась фортуна. + До цього додати картинку і виходить прямо «зебра», чорне, та біле, чорне, та біле. Добре, погано, добре, погано, добре ... чи погано?

  The-Worlds-Fastest-Indian-2005-BDRip-Ukr-Eng-Hurtom.avi.torrent
[11.34 Kb] (Завантажили: 7)

«Найшвидший Індіан» один з небагатьох фільмів сьогоднішнього часу, коли ти дивишся саме фільм, а не годинник розглядаєш.

 

 

 

Багато в чому цьому сприяє гра неповторного сера Ентоні Хопкінса. Він безпретензіально виконав головну роль. Його персонажу хочеться співчувати, коли він потрапляє в образливі для нього ситуації, коли над ним сміються, але Берту хоч би що, він ніби цього й не чує, просто проносить всі слова повз себе, він трохи відчужений від усіх і від цього світу.
------
оцінило: 0 люд.