Джанґо вільний

Квентін Тарантіно взявся за новий для нього жанр — вестерн. Та частина історії Америки, яку досі намагалися уникати, якої соромились, і яку приховували, розкривається через історію Джанґо, раба, якому пощастило не тільки звільнитись, а й випала нагода помститись. Тема рабства і расизму у часи беззаконня, помножена на талант одного з найяскравіших режисерів світу — це гарантований черговий блокбастер.

Квентін Тарантіно - режисер тим незвичайний, що в його роботах видно його творче «виховання»: те, на чому Тарантіно «виріс» як режисер, незмінно виявляється в усіх його фільмах у вигляді відсилань, алюзій, стилістичних прийомів і навіть цитат. Фільм 2012 року «Джанго звільнений», хоч і є у всіх сенсах новим проектом Тарантіно, - не виняток з цього правила.

У Вас не має доступу для завантажень

Дана картина - стилістичний коктейль з усього, що дорого його творцеві: класики спагетті-вестернів та експлуатаційного кіно. Тут є насильство, перебір з кров'ю, різкі наїзди камери на обличчя героїв, пафосне слоу-мо, ігнорування законів фізики на благо краси та ефектності картинки і вибухи в десятку метрів від героя, що не заподіюють йому ніякої шкоди. Крім того, Тарантіно виконав давню задумку - розкрив тему рабства в Америці - як завжди, нестандартно. Незважаючи на те, що Джанго - вільний негр, мисливець за головами, його мета егоїстична - врятувати дружину. «Реформатором» ж є зневажає рабство «білий» Шульц, і родзинка полягає в тому, що він протиставлений головному антагоністові, теж «білому», набагато явнее, ніж Джанго.

 

 

 
------
оцінило: 0 люд.