Злочинець

Чудовий сім'янин з грандіозним майбутнім втрачає все, коли він випадково вбиває грабіжника, який увірвався в його будинок. Суд засуджує його до 3 років ув'язнення у в'язниці суворого режиму, де правила суспільства більше не діють ...

На сьогоднішній день існує досить багато картин про в'язницях, починаючи зі «старими-добрими» фільмами 90-х зі Сталоне і Ван-Даммом, закінчуючи геніальним фільмом Френка Дарабонта «Втеча з Шоушенка». У кожному з них ми бачимо щирі страждання героя, нелюдів-тюремників і відновлення справедливості в кінці фільму.

У Вас не має доступу для завантажень

«Злочинець» не став для мене одкровенням у даному жанрі, скажу відразу. Але проте, ще раз змусив задуматися про те, що зарікатися ніколи не варто. Класичний, можливо десь банальний, сюжет про «жертві обставин», яка намагається зламати систему не може змусити не думати про те, що в подібній ситуації можеш опинитися і ти сам, що змушує щиро співпереживати герою, одночасно з цим, безумовно розуміючи, що це всього лише вигадка, мимоволі ставити себе на місце головного героя, питаючи як би ти себе вів у такій ситуації, тим більше, що герой Дорффа не ставиться нам як людина, яка знає, що робити, як себе вести і що в цьому чужому світі правильно, а що ні. Це дійсно підкуповує!

 

 

Акторська гра тримається на рівні, але на жаль, виділити можливе тільки персонажа Перріно і Кілмера. Садист-тюремник, одночасно з цим люблячий батько, виглядає дуже правдоподібно. Кілмер ... незвичайне амплуа, і він впорався з цією роллю!
------
оцінило: 0 люд.