Бо я так хочу

Ох вже ці мами! Хіба вони заспокояться, поки не влаштують долю улюблених чад? Ейлін - якраз з породи таких матерів. Дві її старші дочки успішно вийшли заміж, а ось у молодшої Міллі з сімейним питанням ніяк не клеїться. Начебто й розумниця, і красуня, а женихи довго не затримуються. «Ну, не кидати ж дитину в біді!» - Розсудила дбайлива матуся і таємно від дочки подала в газету оголошення про знайомство. 

Міллі Вайлдер (Менді Мур) - відмінний кулінар, красива дівчина, процвітаюча на роботі. Правда занадто часто повторює слово «відмінно», трохи незграбна і голосно хохочущая, але, на думку її рідної матері, недоліки ці незначні в порівнянні з найголовнішим - дочка ніяк не може знайти відповідного хлопця, надійного та перспективного супутника життя, яка не розіб'є їй серця.

  Because-I-Said-So-2007-BDRip-ukr.eng-Hurtom.avi.torrent
[19.67 Kb] (Завантажили: 9)

«Господь не може усюди встигнути, ось він і створив матерів».

 

Саме так, і припускаючи, мама Міллі вирішує піти на крайні заходи: відіслати оголошення про пошук нареченого для своєї дочки, розписавши кілька десятків / сотень критеріїв ідеального чоловіка. Переглянувши кілька передбачуваних женишком, нарешті, вона знаходить - що шукала. Джеймс (Том Еверет Скотт) - успішний архітектор, галантний чоловік з блакитними очима, обсипали жінок вагомими компліментами, трудоголік, «грунтовний, позитивний молодий чоловік», на думку самої Дафні.

 

 

 

Але є ще один молодий чоловік, який претендує на знайомство з Міллі - Джонні (Гебріел Махт), який випадково опинився в тому ресторані, де Дафні проводила кастинг потенційних женихів. Він - чарівний музикант, скромний учитель, розлучений батько незграбного хлопчаки. Так, кого ж вибере Міллі?
------
оцінило: 0 люд.